Авіатренажер FNPT-I IFR

Виготовлення пілотажно-навігаційного тренажера класу/типу ПС (літак однодвигунний поршневий сухопутний) за правилами польотів за приладами (FNPTI / SEPA / IFR). ( “Міжнародний авіаційний центр підготовки”, м.Київ)

Зміст робіт:

1. Розробка і виготовлення додаткових швидкоз’ємних пультів і панелей імітаторів навігаційного обладнання, систем випуску / прибирання шасі, противообледенительной системи, табло сигналізації. Конструкція панелей передбачає установку їх у кабіну тренажера літака Ха-32 “Бекас”, а, в разі необхідності роботи з тренажером за правилами візуальних польотів, їх швидкого демонтажу.

2. Розробка програмного забезпечення для імітації пілотажно-навігаційних приладів на моніторі, встановленому на приладовій панелі в кабіні пілотів.

3. Розробка та виготовлення додаткової секції пульта введення відмов пілотажно-навігаційного обладнання та інших систем, допрацювання ПЗ.

4. Розробка і виготовлення системи імітації аеродинамічних навантажень на ручці управління літаком і педалях.

5. Розробка програмного забезпечення для аналізу польоту (маневрування, робота двигуна і систем) та виведення графіків / таблиць для порівняння з аналогічними даними актів льотних випробовувань.