Розробка та виробництво

авіаційних тренажерів Детальніше Апаратура широкополосного

бездротового доступу Детальніше Виготовлення імітаторів авіаційного

приладного обладнання Детальніше Технології бездротового типу -

«Все в одному» Детальніше Контролери та блоки управління

для авіаційних тренажерів Детальніше

О компанії

ТОВ «ЛІНКСТАР» засноване у грудні 2005 року. Основна сфера діяльності – нові розробки в області високих технологій. До них відносяться як системи широкосмугового бездротового доступу та предачі даних, так й авіаційні тренажерні системи та їх компоненти, що випускаються під зареєстрованою торговою маркою FHW ™.

ТОВ «ЛІНКСТАР» активно співпрацює як з українськими, так і з закордонними партнерами. Компанія має реалізовані проекти в Росії, Казахстані та Туреччині, а також досить відома в Малайзії, Індонезії та Сінгапурі. Крім того, ведеться постійна робота по розширенню географії співробітництва та активного пошуку свого сегменту на світовому ринку.

У травні 2008 року представники компанії були єдиними від України делегатами всесвітнього телекомунікаційного конгресу WCIT’08, що проходив у столиці Малайзії м. Куала-Лумпурі. В рамках даного конгресу ТОВ «ЛІНКСТАР», спільно з малайзійської партнерською компанією Alied Digital Infonet Berhad, презентувало результат спільної розробки – технологію широкосмугового бездротового доступу AIDAAS ™.

Колектив ТОВ «ЛІНКСТАР» в своїй роботі прагне поєднувати ентузіазм і прагматизм, спираючись на кращі вітчизняні науково-інженерні кадри. У компанії прагнуть не тільки побачити перспективу в поточних розробках українських вчених та інженерів і надати їм новий імпульс для успішного виходу на ринок, а й ініціювати й вести нові перспективні роботи. Всі власні розробки, з унікальними характеристики, захищені патентами.

ТОВ «ЛІНКСТАР» гарантує високу якість власної високотехнологічної продукції, забезпечуючи її технічну підтримку і надаючи гарантійний сервіс. У компанії працюють досвідчені фахівці, готові надати профільні послуги в будь-якій точці світу.

Наш девіз – ентузіазм і прагматизм!
FHW logo
AIDAAS TM