AIDAAS TM
AIDAAS™ це:

  • Дуплексна бездротова технологія «останньої милі» – “All-in-One”;
  • Архітектура точка-многоточка;
  • Працює у діапазоні частот Ku-band;
  • Загальна пропускна здатнісь центральної (базової) станції більше 3 Gbps;
  • Надання послуг ТВ віщання й широкосмугового доступу одночасно;
  • Система заснована за стандартом DVB й методом TDMA;
  • Відкрита для будь-яких сервісів транспортна мережа.

Світовий телекомунікаційний ринок на сьогодні можна охарактеризувати одним словом – синтез. Синтез всього – технологій, пристроїв, компаній і т.д. І конкурентоспроможними на даному етапі є лише ті технології й рішення, які відповідають вимогам часу. Це технології бездротового типу – «все в одному».

Дана система є першим представником нової концепції розвитку мереж і забезпечує доступ абонентів до інформаційних і телекомунікаційних послуг, які надає система або/та суміжні мережі і націлена на вирішення проблеми «останньої милі».

Для більшості регіонів з слаборозвинутою інфраструктурою дана система – єдиний можливий і економічно виправданий шлях. Низька якість існуючих ліній зв`язку, комутаційного обладнання створюють широке поле для плідної діяльності.

Високі функціональні можливості системи, з одного боку, і низька вартість, швидка окупність при незначних початкових інвестиціях, з іншого – найважливіші характеристики, дякуючи яким бездротові рішення все частіше стають відправною точкою в бізнесі.

Система функціонує в сантиметровому діапазоні хвиль.

Система функционирует в сантиметровом диапазоне длин волн.

Архітектура системи

AIDAAS Architecture

Данна система забезпечує:

Internet

Широкосмуговий доступ до мережі Internet

IP-телефонію

IP телефонія (VoIP), а також відеоконференції

Сервиси на основі IP

Будь-які сервіси на основі IP, такі як:
e-Commerce : інтерактивні комерційні додатки, e-Surveillance : сервіси передачі інформациії з систем CCTV, дистанційне навчання, телемедицина й т.ін.

Телебачення

Цифрове телевізійне віщання у форматі MPEG-2 (Digital Video Broadcasting – DVB & HDTV capable) та MPEG-4 (Internet Protocol Television – IPTV & HDTV capable)